Preču piegādes nosacījumi

PIEGĀDE UN APMAKSA
Visas cenas veikalā ir norādītas ar  21% PVN. Pasūtījumus pieņemam gan no fiziskām personām,  gan uzņēmumiem. 
Eksportējot uz ārzemju uzņēmumu ar derīgu Eiropas Savienības PVN reģistrācijas numuru tiek piemērota 0% PVN likme.

APMAKSAS NOTEIKUMI:
 Dotājā brīdī apmaksa ir iespējama ar pārskaitījumu, vai skaidrā naudā ar kases čeku preces saņemšanas brīdī veikalā Zalves iela 75.

PASŪTĪJUMA VEIKŠANAS KĀRTĪBA: 

1. Izdarot pasūtījumu interneta veikalā, Jūs uz e-pastu saņemsiet automātisku informatīvu pasūtījuma apstiprinājumu. Veikt tā apmaksu pirms otra apstiprinājuma/rēķina saņemšanas no KARNIZES.LV nevajag! 

2. Iespējami ātrā laikā (bet ne vēlāk kā nākošā darba dienā) Jums tiks nosūtīts rēķins apmaksai. Rēķins ir derīgs 5 darba dienas, ja apmaksas apstiprinājums šajā laikā netiek saņemts, tad rēķins tiek automātiski anulēts un pasūtījums atcelts.

3. Pirms rēķina izsūtīšanas ar Jums sazināsies mūsu menedžeri un informēs par pasūtījuma izpildes termiņu un saskaņos ar Jums tālāku darbību. Mēs nekad neizsūtīsim Jums rēķinu pirms nebūsim pārliecinājušās, ka visas nienses ir nokārtotas!  

Piegādes cenas:
 1. Piegāde līdz durvīm Rīgā  BEZMAKSAS ja pasūtījuma kopējā summa 400EUR. 
 
1.1. Piegāde ar kurjeru uz Ikšķili, Salaspīli, Ogrē un citiem tuvākiem rajoniem bezmaksas, ja kopējā pasūtījuma summa (ar atlaidēm) pārsniedz 800EUR (ja pasūtījuma summa ir mazāka,  piegādes maksa 20EUR)